HAKKIMIZDA

CNR Teknik Servis olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında beyaz eşya servisi hizmeti sunuyoruz. Televizyon, klima, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi gibi eşyalarınızda yaşadığınız arıza problemlerinize karşı profesyonel tamir hizmeti veriyoruz.

Bosch, Arçelik, Siemen, Beko, Vestel, Miele, Regal, Samsung, LG gibi markaların birçok ürün ve modeline yönelik ihtiyaç duyduğunuz İstanbul beyaz eşya servisi hizmetini bizlerden alabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, klima gibi birçok eşyanızın arıza yapması durumunda bizlerle irtibata geçerek yerinde servis hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Beyaz Eşya Teknik Servisi

CNR Teknik Servis, birçok marka ve modelde uzman teknik ekip kadrosuyla garantili teknik destek sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızın arıza yapması durumunda ihtiyaç duyduğunuz beyaz eşya tamir servisi hizmetini talep edebilirsiniz. Bizlerden alacağınız hizmetleri İstanbul genelinde tüm ilçeler için talep edebilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğiyle İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçelerde hizmet sunan CNR Teknik Servis için tüm markalar için arayabilirsiniz. İstanbul beyaz eşya tamir özel servisi olarak teknik destek sunan CNR Teknik Servis ile Whatsapp canlı destek hattından irtibata geçebilirsiniz. 444 54 13 ya da 0532 243 46 10 nolu telefonlar üzerinden çağrı merkezimizle iletişime geçebilir, İstanbul’un tüm noktaları için servis desteği alabilirsiniz.

İstanbul Beyaz Eşya Arıza Servisi

İstanbul’daki tüm lokasyonlara hizmet sunan CNR Teknik Servis, beyaz eşyalarınız için tamir, onarım ve montaj desteği vermektedir. Bizden alabileceğiniz hizmetler şöyledir:

· Yeni aldığınız beyaz eşyaların kurulum ve montajı,

· Beyaz eşyalarınızdaki elektronik arızların tamiri,

· Beyaz eşyalarınız bakımı ve onarımı.

CNR Teknik Servis müşteri hizmetleriyle irtibata geçerek beyaz eşya arızalarına karşı hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

İstanbul Beyaz Eşya Özel Servisi

İstanbul’da yaşıyorsanız ve klima, televizyon, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi eşyalarınızda bakım, onarım, tamir ihtiyacınız varsa bizlere anında ulaşabilirsiniz. Garantili beyaz eşya servisi hizmeti sunan CNR Teknik servis, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır. Arıza, bakım, onarım, montaj ihtiyaçlarınızda bizlere hemen ulaşabilir; beyaz eşyalarınıza dönük profesyonel teknik desteğimizi alabilirsiniz. İrtibat kanallarımız üzerinden irtibata geçmeniz yeterlidir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

İstanbul beyaz eşya servisi olarak tüm marka ve model eşyalarınıza servis hizmeti sunuyoruz. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel, Miele, Regal, Samsung, LG, Profilo…ve tüm markalara hizmet desteği sunuyoruz.

Beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı, onarımı ve montajı için uzman ekibimizle sunduğumuz destek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Hızlı ve ekonomik beyaz eşya servisi olan CNR Teknik Servis olarak sizlere İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet sunuyoruz.

İstanbul Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik ürünlerinizde yaşadığınız problemlerde bizleri hemen arayabilirsiniz. İstanbul Arçelik beyaz eşya servisi olarak anında hızlı hizmet sunuyoruz. Bulaşık ve çamaşır makinesi, buzdolabı, televizyon, klima gibi ürünlerinize servis hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko televizyon, buzdolabı, ankastre, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın gibi ürünlerinizde tüm modeller için profesyonel destek sağlıyoruz. İstanbul Beko beyaz eşya servisi olarak tamir ve onarım işlemlerinizi uygun fiyatlarla yapıyoruz.

İstanbul Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch ürünlerinizde yaşadığınız problemlerde garantili ürün değişimi ya da tamiri hizmetini İstanbul Bosch beyaz eşya servisi olarak veriyoruz.

İstanbul Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens marka buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, klima gibi ürünlerinizde CNR Teknik Servis olarak İstanbul Siemens beyaz eşya servisi hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Vestel Beyaz Eşya Servisi

Yerli markalarımızdan Vestel’e ait tüm ürünlerin her modeli için bizleri arayabilirsiniz. İstanbul Vestel beyaz eşya servisi ekibimiz anında evinize gelerek ürünlerinizle ilgili gerekli incelemeyi yaparak tamirat işlemlerini gerçekleştirsin.

İstanbul Miele Beyaz Eşya Servisi

Miele markasına ait fırın, bulaşık ve çamaşır makinesi, buzdolabı gibi ürünleriniz için CNR Teknik Servis ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Miele beyaz eşya servisi olarak tüm ürünlerinizin tamirat işlemlerini yapıyoruz.

İstanbul Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal marka beyaz eşya, televizyon ve ankastre ürünlerinizle alakalı problemlerinizde İstanbul’un tamamında özel servis desteği sunuyoruz. İstanbul Regal beyaz eşya servisi hizmetimizden bizi arayarak hemen faydalanabilirsiniz.

İstanbul Samsung Beyaz Eşya Servisi

Uzak Doğunun en büyük markalarından olan Samsung’un tüm ürünleri için bizden destek alabilirsiniz. İstanbul Samsung beyaz eşya servisi olarak CNR Teknik Servis; parça değişimi, ürün tamiri ve montajı işlemlerini en ekonomik şekilde gerçekleştirmektedir.